Warning: mysql_set_charset() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /porady/views/themes/mojaniania/get_ci_session/ci_session.php on line 95
MySQL Database connection error

Przejdź do strony głównej MojaNiania.pl

Pomoc

CZY KORZYSTANIE Z SERWISU JEST PŁATNE?

Udostępnione na stronach portalu treści i podstawowe usługi są bezpłatne. Do podstawowych usług należy przeglądanie profili, ogłoszeń i treści w serwisie, rejestracja, publikacja profilu, dodawanie ogłoszeń, dostęp do danych kontaktowych po zalogowaniu się.

ZA CO SERWIS POBIERA OPŁATY?

Jedynymi usługami płatnymi w serwisie jest wyróżnienie profilu opiekunki oraz weryfikacja jej tożsamości. Obie usługi są nieobowiązkowe i dostępne po zalogowaniu się na konto niani. Regulamin i informacje o płatnoścach znajduja się pod linkiem http://mojaniania.pl/platnosci/

POWIADOMIENIA O NOWYCH OPIEKUNKACH DLA NIEZAREJESTROWANYCH RODZICÓW

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz otrzymywać automatyczne e-maile z informacjami o nowych opiekunkach z twojej okolicy, a nie chcesz zakłądać konta w serwisie, wejdź w zakładkę Opiekunki, zdefiniuj w wyszukiwarce kryteria, kliknij Szukaj opiekunki, a następnie Zamów bezpłatny newsletter. Będziesz otrzymywać e-maile z informacjami o nowych opiekunkach z twojej okolicy, jednak tylko według podstawowych kryteriów (miasto, wiek, stawka i płeć opiekunki).

POWIADOMIENIA O NOWYCH OPIEKUNKACH DLA ZAREJESTROWANYCH RODZICÓW

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz otrzymywać automatyczne e-maile z informacjami o nowych opiekunkach z twojej okolicy, zaloguj się, wejdź w zakładkę Opiekunki,zdefiniuj w wyszukiwarce kryteria, kliknij Szukaj opiekunki, a następnie Zamów bezpłatny newsletter. Będziesz otrzymywać e-maile z informacjami o nowych opiekunkach z twojej okolicy.

CO OZNACZA IKONKA WÓZKA PRZY PROFILU NIANI?

Oznacza nianię express. To dyżurna „niania na telefon”, gotowa wesprzeć rodzinę w sytuacjach nagłych albo okazjonalnych. Opiekunka gotowa pracować w takim trybie powinna zaznaczyć w swoim profilu opcję niania express. Wtedy na jej profilu pojawia się ikonka dziecięcego wózka.

CO OZNACZA IKONKA GWIAZDKI?

Po zalogowaniu możesz dodawać interesujące Cię oferty do ulubionych. W tym celu kliknij na ikonkę gwiazdki. Jeśli jesteś opiekunką, dostęp do zapamiętanych ofert uzyskasz przechodząc do podstrony Moje konto / Ulubione oferty. Jeśli jesteś rodzicem, dostęp do zapamiętanych ofert uzyskasz przechodząc do podstrony Moje konto / Zapamiętane opiekunki.

JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ W RAMACH SERWISU?

Jeśli chcesz dopytać o szczegóły lub warunki współpracy, masz możliwość skorzystania z poczty wewnętrznej w serwisie. W tym celu wystarczy przejść do profilu niani (jako rodzic) lub do szczegółów ogłoszenia (jako opiekunka) i kliknąć na ikonkę koperty Napisz wiadomość. Adresat zostanie powiadomiony o nowej wiadomości za pomocą e-maila. Można również zadzwonić na numer podany w ogłoszeniu czy w profilu niani.

NIE WIDZĘ SWOJEGO PROFILU NIANI W WYNIKACH WYSZUKIWANIA

Aby Twój profil opiekunki wyświetlił się w serwisie i był widoczny w wynikach wyszukiwania, uzupełnij informacje o sobie, a w Edycji konta zaznacz opcję Szukam pracy. Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil nie zostanie upubliczniony.

JAK DODAĆ OFERTĘ PRACY?

Musisz się zarejestrować jako Rodzic. Aby Twoje ogłoszenie o pracy dla opiekunki wyświetliło się w serwisie i było widoczne w wynikach wyszukiwania, dodaj nową ofertę pracy używając opcji Dodaj nowe ogłoszenie. Ogłoszenie automatycznie zostanie upublicznione, a opiekunki będą mogły na nie aplikować.

NIE MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Jeśli podajesz prawidłowy login oraz hasło, a pomimo tego nie możesz się zarejestrować, przypomnij sobie, czy nie masz już konta w serwisie założonego na ten sam adres e-mail. Nie mogą istnieć w serwisie dwa konta z tym samym adresem e-mail. Spróbuj jeszcze raz podając jako login inny adres e-mail.

NIE CHCĘ BYĆ WIDOCZNA W WYNIKACH WYSZUKIWANIA

Jeśli zarejestrowałaś się jako niania, ale chwilowo nie szukasz lub znalazłaś już pracę możesz dezaktywować swoje konto, nie usuwając go. W tym celu po zalogowaniu się w Edycji konta odznacz opcję Szukam pracy. Twój profil niani będzie wtedy niewidoczny dla użytkowników serwisu i nie pojawi się wynikach wyszukiwania.

JAK USUNĄĆ NIEAKTUALNE OGŁOSZENIE O PRACY?

Jeśli jesteś rodzicem i znalazłeś już odpowiednią opiekunkę dla swojego dziecka, nie zapomnij o usunięciu ogłoszenia. W tym celu po zalogowaniu się wejdź w Ogłoszenia i kliknij opcję Usuń, znajdującą się obok nieaktualnej oferty.

JAK MOGĘ USUNĄĆ MÓJ PROFIL NIANI?

Jeśli chcesz usunąć swoje konto niani, po zalogowaniu się kliknij Usuń konto i postępuj zgodnie z instrukcjami.

JAK ZNALEŹĆ PRACĘ?

Zarejestrowana w serwisie opiekunka ma możliwość szukania pracy za pomocą następujących narzędzi:

1.  Publikacja profilu – Twój profil wyświetli się w wynikach wyszukiwania tylko w wypadku gdy zaznaczysz opcję Szukam pracy w edycji konta. Dodatkowo będziesz poproszony/a o uzupełnienie podstawowych danych, np. podanie nazwy miasta, w którym szukasz pracy, stawki godzinowej, Twojego wieku czy danych kontaktowych. Twój numer telefonu oraz inne dane osobiste widoczne są tylko dla osób zalogowanych, które szukają opiekunki.

2. Wyszukiwanie ofert pracy – Oprócz możliwości opublikowania profilu w serwisie możesz również skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy. W tym celu przejdź do zakładki Oferty pracy i wskaż lokalizację, w której szukasz pracy. Możesz także skorzystać z opcji Użyj mojej lokalizacji – dzięki temu system pobierze Twój adres zapisany w profilu i wyświetli oferty w promieniu 5 km.

3.  Promocja profilu – możesz wyróżnić swój profil na stronie głównej serwisu lub na stronie wyników wyszukiwania na miasto. W tym celu po zalogowaniu się kliknij w button Promuj swój profil, wybierz opcję i dokonaj płatności za pośrednictwem SMS-a lub płatności dotpay.

4.  Aplikacja na ogłoszenie – Gdy znajdziesz interesujące Cię ogłoszenie, skorzystaj z opcji Aplikuj. Zostaniesz poproszony/a o podanie proponowanej stawki i napisania krótkiej notki do potencjonalnego pracodawcy. O Twojej aplikacji rodzic będzie powiadomiony za pomocą e-maila. Jeśli zmienisz zdanie, możesz wycofać swoją aplikację.

JAK ZNALEŹĆ OPIEKUNKĘ?

Zarejestrowany w serwisie rodzic ma możliwość szukania opiekunki za pomocą następujących narzędzi:

1.  Publikacja oferty pracy – Aby opublikować ogłoszenie o pracy dla opiekunki w serwisie, przejdź do podstrony Moje konto / Ogłoszenia i kliknij Dodaj nowe ogłoszenie. Zostaniesz poproszony/a o podanie podstawowych danych, np. nazwy miasta, w którym szukasz opiekunki, stawki za godzinę, danych kontaktowych. Twój numer telefonu oraz inne dane osobiste będą widoczne wyłącznie dla zalogowanych opiekunek.

2.  Wyszukiwanie opiekunek – Oprócz możliwości wystawienia oferty pracy w serwisie, możesz również skorzystać z wyszukiwarki opiekunek w serwisie. W tym celu przejdź do zakładki Opiekunki i wskaż lokalizację, w której chcesz znaleźć nianię. Możesz także skorzystać z opcji Użyj mojej lokalizacji – dzięki temu system pobierze Twój adres zapisany w profilu i wyświetli profile opiekunek w promieniu 5 km.

3.  Aplikacje na ogłoszenia – Opiekunki mają możliwość aplikowania na Twoje ogłoszenia. O nowych aplikacjach będziesz informowany/a na bieżąco za pomocą e-maila. Dostęp do otrzymanych aplikacji uzyskasz przechodząc do szczegółów Twojego ogłoszenia. Pod jego treścią zobaczysz listę zgłoszeń od opiekunek, z możliwością wysłania wiadomości do wybranej niani (musisz być zalogowany/a).

JAK SZYBKO ZNALEŹĆ INTERESUJĄCĄ MNIE PORADĘ?

Aby skorzystać z szybkich porad w serwisie, przejdź do zakładki Porady i wybierz interesujący Cię temat. Po prawej stronie zobaczysz także tzw. chmurę tagów, która pomoże Ci znaleźć teksty na wybrany temat.

DYSKUSJE I KOMENTARZE

Masz możliwość wpływu na treści w serwisie za pomocą komentarzy i dyskusji na tematy poruszane w serwisie  (tematyka zdrowia, odżywiania, wychowania dzieci oraz twórczej, konstruktywnej zabawy). Warto komentować będąc zalogowaną nianią i w ten sposób dać się poznać rodzicowi.