Warning: mysql_set_charset() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /porady/views/themes/mojaniania/get_ci_session/ci_session.php on line 95
MySQL Database connection error

Przejdź do strony głównej MojaNiania.pl

Regulamin płatności

I. OGÓLNE ZASADY PŁATNOŚCI

Usługi płatne w serwisie wymienione w tabeli opłat Promuj swój profil są dostępne po uiszczeniu opłaty SMS-em bądź przelewem elektronicznym lub kartą kredytową za pośrednictwem systemu dotpay. Cena usługi za pośrednictwem systemu dotpay oraz przy płatności SMS-em podana jest zawsze przy opisie usługi. Podane ceny zawierają podatek VAT. Usługi realizowane są w określonym przedziale czasowym, określonym w tabeli opłat Promuj swój profil.

II. WARUNKI PŁATNOŚCI DOTPAY

1. W celu zakupienia usługi przy płatności za pośrednictwem dotpay należy:
a)  Wybrać usługę lub usługi
b)  Wpłacić otrzymaną sumę za pośrednictwem systemu dotpay, klikając w przycisk Płacę przez dotpay

2. Po opłaceniu usługi Promuj swój profil na stronie głównej oraz Promuj swój profil w wynikach wyszukiwania włączane są automatycznie, po zaksięgowaniu przelewu na koncie mojaniania.pl (z reguły zajmuje to do 24h w dni robocze). Warunkiem wyróżnienia profilu na stronie głównej jest dodanie zdjęcia w profilu niani – tylko nianie ze zdjęciami mogą znaleźć się na stronie głównej serwisu.

3. Usługa Zweryfikuj swoją tożsamość wymaga kontaktu ze strony opiekunki z serwisem mojaniania.pl  w ciągu 14 dni od daty otrzymania potwierdzenia płatności za aktywowanie usługi. Aby dokończyć proces realizacji wyżej wymienionej usługi, należy w ciągu 14 dni od daty otrzymania potwierdzenia płatności za aktywowanie usługi przesłać drogą mailową zeskanowany z dwóch stron dowód osobisty lub drogą pocztową xerokopię dowodu na adres Bahaa Studio Sp. z o.o., ul. Kołodziejska 18A
30-607 Kraków. Po zweryfikowaniu tożsamości przez pracownika mojaniania.pl w profilu niani pojawi się ikonka “Tożsamość tej niani została potwierdzona”. W przypadku braku kontaktu ze strony opiekunki w ciągu 14 dni od daty otrzymania potwierdzenia płatności za aktywowanie konta otrzymania e-maila z systemu dotpay, potwierdzającego dokonanie zapłaty, usługa nie będzie zrealizowana.

4. Gdy wysokość wpłaconej kwoty jest niższa niż określona w tabeli Promuj swój profil (a tym samym nie pozwala na zrealizowanie usługi przez serwis mojaniania.pl), użytkownik zostanie o tym poinformowany e-mailem. W takim przypadku może nastąpić zwrot wpłaconej kwoty lub też dopłata przez użytkownika brakującej kwoty. Przelew zwrotny nastąpi w terminie nie dłuższym niż 30 dni od otrzymania nieprawidłowego przelewu, pod warunkiem, że zwracana kwota wystarczy na pokrycie kosztów manipulacyjnych obsługi zwrotu, które będą zawsze potrącane ze zwracanej kwoty. Wysokość kosztów manipulacyjnych zwrotu wynosi 5 zł.

5. Okres aktywności usługi liczony jest z dokładnością od dnia uruchomienia usługi do końca ostatniego dnia określonego w tabeli Promuj swój profil przedziału czasowego.

III. WARUNKI PŁATNOŚCI SMS

1. W celu zakupienia usługi przy płatności za pośrednictwem SMS-a należy:
a)  Wysłać krótką wiadomość tekstową SMS  na numer podany przy wybranej  usłudze, treść SMS-a  podana jest w okienku dostępnym po kliknięciu na przycisk Płacę SMS-em
b)  Wpisać otrzymany SMS-em zwrotnym kod aktywacyjny we wskazane pole

2. Po prawidłowym wpisaniu kodu usługi i jej aktywowaniu usługi Promuj swój profil na stronie głównej oraz Promuj swój profil w wynikach wyszukiwania włączane są automatycznie. Warunkiem wyróżnienia profilu na stronie głównej jest dodanie zdjęcia w profilu niani – tylko nianie ze zdjęciami mogą znaleźć się na stronie głównej serwisu.

3. Usługa Zweryfikuj swoją tożsamość wymaga kontaktu ze strony opiekunki z serwisem mojaniania.pl w ciągu 14 dni od daty opłacenia usługi za pomocą SMS-a. Aby dokończyć proces realizacji wyżej wymienionej usługi, należy w ciągu 14 dni od daty opłacenia usługi za pomocą SMS-a, przesłać zeskanowany z dwóch stron dowód osobisty lub drogą pocztową xerokopię dowodu na adres Bahaa Studio Sp. z o.o., ul. Kołodziejska 18A, 30-607 Kraków. Po zweryfikowaniu tożsamości przez pracownika mojaniania.pl w profilu niani pojawi się ikonka Tożsamość tej niani została potwierdzona. W przypadku braku kontaktu ze strony opiekunki w ciągu 14 dni od daty opłacenia usługi za pomocą SMS-a, usługa nie będzie zrealizowana.

4. Okres aktywności usługi liczony jest z dokładnością od dnia uruchomienia usługi do końca ostatniego dnia określonego w tabeli Promuj swój profil przedziału czasowego.