Warning: mysql_set_charset() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /porady/views/themes/mojaniania/get_ci_session/ci_session.php on line 95
MySQL Database connection error

Przejdź do strony głównej MojaNiania.pl

O nas

Zespół

Zespół MojaNiania.pl tworzy kilka osób – humanistów, informatyków i specjalistów od projektów internetowych. Sami mamy dzieci i wiemy z jakimi trudnościami borykają się rodzice, którzy chcą zapewnić odpowiednią opiekę swoim maluchom.

 

Z myślą o nich stworzyliśmy serwis z ogłoszeniami o pracy dla opiekunek, w którym można jednocześnie poczytać o wychowaniu i edukacji dzieci. Jako pierwsi w Polsce oferujemy też możliwość znalezienia niani, która będzie wspierać Państwa rodzinę w sytuacjach nagłych, pełniąc rolę dyżurnej „niani na telefon”.

 

Przy rozwijaniu serwisu korzystamy z wiedzy doświadczonych pedagogów i psychologów dziecięcych, z którymi współpracujemy. Chcemy, by docelowo w serwisie mojaniania.pl oprócz opiekunki znaleźli Państwo odpowiedzi na pytania i problemy związane z opieką i wychowaniem dzieci.

Właściciel serwisu

Właścicielem serwisu jest Bahaa Studio Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Kołodziejskiej 18A. Więcej na: bahaa.pl