MojaNiania.pl

Dane opiekunki (ID: 30277)

Lidia S.

O mnie

Witam rodziców oraz dzieci. Mam na imię Lidia, lat 54.
Mam siedmioletnie doświadczenie w kompleksowej opiece nad dziećmi od 0 do 10 lat, pomijając troskliwą i mądrą opiekę nad własnym dzieckiem :-) Moim atutem w opiece nad maluchami było dbanie o ich bezpieczeństwo, spokój, harmonię , radość i całkowite poświęcanie im uwagi. Równie były elementy edukacji, kultury osobistej, dobrej zabawy oraz ....przygotowywanie zdrowych, smacznych i estetycznych posiłków :-) Każde dziecko traktuje z należytą uwagą.

Forma zatrudnienia
pełny etat niepełny etat Możliwość zamieszkania przy rodzinie Wiek: 56 lat Płeć: Kobieta
Podopieczni, jakimi się zaopiekuję:
Dziecko Preferowana płeć: bez znaczenia Wiek: 0 - 10 lat Liczba (max): 3
Terminarz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
od - do 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00 00:00 - 00:00
Dodatkowe obowiązki
Sprzątanie Spacery Gotowanie Zakupy Prasowanie Pranie Wyjście na basen Wyprowadzanie psa
Moje atuty
Niania niepaląca Niania lubiąca zwierzęta Niania znająca języki obce Niania z prawem jazdy
Doświadczenie

Posiadam wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji i higienie dzieci, edukacji i harmonijnym oraz pozytywnym wprowadzaniu maluchów w różne sfery życia. W jednej z referencji mama napisała, że ,,świetnie gotuję,, :-) Ciepło, zainteresowanie, poświęcanie uwagi, miłość - dzieci to wyczuwają i tego potrzebują. Lubię i potrafię uwrażliwiać dziecko na otaczający świat, pokazywać, dotykać, doświadczać, bawić się ucząc lub odwrotnie :-) Wiedza z różnych dziedzin, silna empatia umiejętność wchodzenia w strefę malucha pozwala mi na bardzo dobry kontakt z nimi i długotrwałe relacje. Osobiście odniosłam sukces wychowawczy z dużym powodzeniem :-) Sądzę, że spotkanie zawsze wiele wyjaśnia uzupełnia to czego nie jestem w stanie tutaj napisać.
Opiekuję się dziećmi od 7 lat w wieku od 0 do lat 10. Najczęściej od 0 do 3 lat. Opieka nad maluchami zawsze była kompleksowa, począwszy od rannej toalety, poprzez przygotowywanie posiłków / bywało, że dla rodziców również/, świetną zabawę, naukę, spacery. dzieci były szczęśliwe, a z nimi rodzice i ja. Chcę zaznaczyć, że jestem osobą poważnie traktującą pracę z dziećmi, dlatego zależy mi na długotrwałej i rzetelnej współpracy. Zapraszam Państwa do kontaktu:-)

Wykształcenie

Wyższe plastyczne - ASP
Medyczne 4-letnie bez dyplomu i bez praktyki zawodu, jednak zainteresowanie medycyna szeroka pojętą pozostało :-)
Mieszkam z rodziną w centrum Warszawy. Z zawodu jestem plastykiem po ASP. Napiszę kilka słów o sobie / to w jakiś okrojony sposób określi moją osobę / oraz o opiece nad maluchami. Jestem osoba aktywnie spędzającą czas / uprawiam jogę, turystykę i wspinaczkę wysokogórską. Jestem osoba otwartą, ciekawą świata,pogodną i spontaniczną. Cenię życie jako nadrzędną wartość człowieka Jednak rozumnie selekcjonuję jego wpływy na mnie, moja rodzinę oraz maluchy.

Kursy i referencje

Certyfikat (2013-08-03)

Certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Referencje

Referencje pisemne oraz ustne od rodziców.

Zaświadczenie z KRK

Zaświadczenie o niekaralności.

Zaświadczenie

Zaświadczenie lekarskie o możliwości podjęcia pracy z dziećmi.

Metryka

Kontakt: 5041...

Miasto: Warszawa

Stawka: 15.00 zł

Ilość wyświetleń: 678 Ostatnie logowanie: 26-01-2016

Treść wiadomości:

Pozostało znaków: 1100

E-mail:

Twoje uwagi:

Pozostało znaków: 1100