MojaNiania.pl

Dane opiekunki (ID: 7544)

Anna J.

O mnie

Mam na imię Ania, mam 31 lat.Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem świadoma odpowiedzialności za czyjeś dziecko. Cechuje mnie spokój, tolerancja, otwartość. I lubię swoją pracę. Moje główne zainteresowania to fotografia, grafika komputerowa, czytanie książek, wycieczki.
Pracę z dziećmi traktuję poważnie. Szukam pracy na pełny etat (40 godzin w tygodniu). W relacji z rodzicami cenię szacunek i uczciwość.

Forma zatrudnienia
pełny etat niepełny etat Możliwość zamieszkania przy rodzinie Wiek: 34 lat Płeć: Kobieta
Podopieczni, jakimi się zaopiekuję:
Dziecko Preferowana płeć: bez znaczenia Wiek: 1 - 10 lat Liczba (max): 2
Terminarz
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
od - do
Dodatkowe obowiązki
Sprzątanie Spacery Gotowanie Zakupy Prasowanie Pranie Wyjście na basen Wyprowadzanie psa
Moje atuty
Niania niepaląca Niania lubiąca zwierzęta Niania znająca języki obce Niania z prawem jazdy
Doświadczenie

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracowałam u kilku rodzin a każda współpraca zakończona była z powodu przeprowadzki rodziny poza miasto. Moja ostatnia praca to ponad 3-letnia opieka nad dwoma dziewczynkami, również zakończona z powodu przeprowadzki.
Posiadam refernecje z poprzednich miejsc pracy, można zadzwonić do rodziców dzieci i porozmawiać.

Wykształcenie

To, co przede wszystkim mogę zapewnić dzieciom oprócz ogólnej opieki to spokój, proste zasady, wszelkiego rodzaju zajęcia i czynności plastyczne dostosowane do wieku, czytanie w dużych ilościach oraz wspólne zabawy, które podejrzewam mają największy wpływ na to, że moja sympatia dla maluchów jest odwzajemniona. Kwestię wychowania opieram na wytycznych rodziców, jednak doświadczenie i obserwacja różnych dzieci w różnych sytuacjach pozwala mi coś podsunąć, podpowiedzieć jeśli rodzice sobie tego życzą. Sama cenię konsekwencję, dużo ciepła i jasne zasady, które wiem, bo widzę, że dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i większą bezstresowość niż samo tzw."bezstresowe wychowanie" zwane inaczej "wszystko ci wolno, rób co chcesz". Dzieci lubią i szanują tych, którzy dają im siebie i pomagają zrozumieć co jest dobre, co złe.

Kursy i referencje
nie podano
Metryka

Kontakt: 605 ...

Miasto: Toruń

Stawka: 8.00 zł

Ilość wyświetleń: 662 Ostatnie logowanie: 01-04-2015

Treść wiadomości:

Pozostało znaków: 1100

E-mail:

Twoje uwagi:

Pozostało znaków: 1100